/

 
  Jaunumi Darbības veidi Pār kompāniju
     
 
   
   

Pāles 14, Rīga LV-1024. tel. +371 29289464

     
 

 Darbības veidi

 
 

Auto rezerves daļu izgatavošana
Mūsu kompānija pastāv kā gumijas tehnisko izstrādājumu ražotājs. Uzņēmuma darbības laikā gumijas un gumijas tehnisko izstrādājumu sortiments ietver vairāk kā 200 nosaukumu. Ir apgūts viss operāciju spektrs, kas attiecas uz gumijas tehnisko izstrādājumu ražošanu, sakot no armatūras izgatavošanas līdz galvaniskai apstrādei, kas garantē augstu gumijas piestiprināšanas kvalitāti pie metāla.
SIA “Elastmetall” piedāvā saviem klientiem pilnu pakalpojumu kompleksu sākot no izstrādājuma rasējuma un presformas projektēšanai līdz masveida izstrādājumu ražošanai.

 skatīties auto rezerves daļu katalogu ...
 

Virpošanas darbi uz CNC virpošanas darbagaldiem
Izstrādājumu mehānisko apstrādi veic augsti kvalificēti speciālisti uz frēzes, CNC virpošanas, universāliem virpošanas, un urbšanas darbagaldiem, kas ļauj ražot produkciju no melniem un krāsainiem metāliem ar augstu precizitātes pakāpi.
Lai veikt pasūtījumu specifiskai darba izpildei lūdzam griezieties pa telefonu - +371 29289464.

 

Presformu izgatavošana
SIA “ELASTMETALL” veic tehnoloģiska aprīkojuma projektēšanu un izgatavošanu (presformas). Kompānijai ir lielā pieredze presformu izgatavošanas jomā, kā arī sava virpotava, kas aprīkota ar visa veida virpošanas darbagaldiem, sakot no frēzes un urbšanas darbagaldiem līdz augsti tehnoloģiskiem CNC virpošanas darbagaldiem.
Projektēšanas un izgatavošanas cena - vienošanas cena.

 

 Jaunumi

 
 

20.12.2005 - Mēs izveidojām savu mājas lapu, lai mūsu klienti un partneri var saņemt plašāku un detalizētāku informāciju par "ELASTMETALL" piedāvātajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

 
 
 
   

© SIA "ELASTMETALL" 2005